Čo ponúkame

Jazdenie na koni & ustajnenie


Jazdecké hodiny

Ponúkame jazdecké hodiny pre začiatočníkov i skúsenejších jazdcov, malých i veľkých, jazdeckú aj teoretickú prípravu na SZVJ. Každému jazdcovi sa dostane individuálneho prístupu na základe jeho možností a schopností pod dohľadom trénera I. kvalifikačného stupňa, s dlhoročnými skúsenosťami od koní, ktorému záleží na Vašom jazdeckom pokroku. Jazdecké hodiny prebiehajú najmä v druhej polovici týždňa, po telefonickej dohode aspoň 3 dni dopredu.

Vozenie detí

Či už máte malé dieťa alebo organizujete letný tábor pre deti a chcete spestriť jeho program výletom ku koníkom, kde sa deti budú môcť povoziť, radi Vám pomôžeme spestriť im deň zážitkom z jazdy na koní. Taktiež si k nám môžu spraviť výlet škôlky či školy.

Vozenie detí treba dohodnúť telefonicky minimálne 2 dni dopredu či e-mailom cca týždeň dopredu.

Ustajnenie koní

V našej stajni tiež radi privítame nových členov do party spolu s ich štvornohými priateľmi, ktorým zaručujeme láskyplný a individuálny prístup. Koníky sú ustajnené v priestranných boxoch, každý má vlastné okno a každodenný prístup na pastvinu. K dispozícii je tiež jazdiareň so skokovým materiálom.

Viac info ohľadom ustajnenia nájdete po kliknutí na odkaz nižšie alebo Vám ich radi poskytneme e-mailom či telefonicky.

Vychádzky do terénu

Pre skúsených a šikovných jazdcov, ktorý koňa ovládajú vo všetkých troch základných chodoch, ponúkame tiež vychádzky do okolnej prírody plnej lúk, polí a lesov. K možnostiam patrí napr. Jablonická priehrada, posedenie a pamätník u Rehušov, či len tak sa pomotať po prírode a relaxovať. Keďže dbáme na bezpečie jazdcov, koní aj okolia, je vždy na posúdení trénera,  či máte dostatok skúseností a zručností na vychádzku. Takže ak ste u nás ešte nejazdili, počítajte najprv s minimálne 1-2 jazdeckými hodinami na jazdiarni, predtým ako Vás vezmeme von do terénu, aby sme mohli overiť a posúdiť Vaše jazdecké schopnosti a s pokojným svedomím Vás vziať von a prideliť Vám koňa. Vychádzky sú vždy len v sprievode trénera, po skupinkách max. pre 3 jazdcov.