Čo ponúkame

Jazdenie na koni & ustajnenie


Jazdecké hodiny

Ponúkame jazdecké hodiny pre začiatočníkov i skúsenejších jazdcov, malých i veľkých, jazdeckú aj teoretickú prípravu na SZVJ. Každému jazdcovi sa dostane individuálneho prístupu na základe jeho možností a schopností pod dohľadom trénera I. kvalifikačného stupňa, s dlhoročnými skúsenosťami od koní, ktorému záleží na Vašom jazdeckom pokroku. Jazdecké hodiny prebiehajú každý deň, po telefonickej dohode aspoň 3 dni dopredu.

Jazdecké hodiny sú určené pre dospelých i deti od 8 rokov, pre menšie deti (6-7 rokov) je možnosť súkromných jazdeckých hodín.

Vozenie detí

Či už máte malé dieťa alebo organizujete letný tábor pre deti a chcete spestriť jeho program výletom ku koníkom, kde sa deti budú môcť povoziť, radi Vám pomôžeme spestriť im deň zážitkom z jazdy na koní. Taktiež si k nám môžu spraviť výlet škôlky či školy.

Vozenie detí treba dohodnúť telefonicky minimálne 1 deň vopred či e-mailom cca týždeň dopredu.

Ustajnenie koní

V našej stajni tiež radi privítame nových členov do party spolu s ich štvornohými priateľmi, ktorým zaručujeme láskyplný a individuálny prístup. Koníky sú ustajnené v priestranných boxoch, každý má vlastné okno a každodenný prístup na pastvinu. K dispozícii je tiež jazdiareň so skokovým materiálom.

Viac info ohľadom ustajnenia nájdete po kliknutí na odkaz nižšie alebo Vám ich radi poskytneme e-mailom či telefonicky.